czyszczenie kanalizacji

Np, możesz załozyc przy zlewozmywaku, umywalce- to na fi 50, możesz także przy WC – fi 110 .
napowietrzanie słuzy tylko do tego , aby woda spływała np z umywalki.

Mozesz to załozyc np, przy syfonach- wkładasz trónik i po sprawie.
Ważne- napowietrzacze powinny być pod kątem prostym.a rozumiem, ze internet jest w pewnym sensie anonimowy i klawiatura dużo zniesie ale proponowanie koledze montażu na gotowej instalacji i w kazdym punkcie zaworu napowietrzajacego (który z zasady jest gorszym rozwiazaniem niż wentylacja pionu kanalizacyjnego) oraz stwierdzenie, ze „napowietrzanie słuzy tylko do tego , aby woda spływała np z umywalki.” jest już ostrym przegięciem Doszedł nowy element i pojawił się problem.
Do kominka mam podłączone tylko odpowietrzenie czyt tam napowietrzenie kanalizy, nic więcej.
Tak myślę, żeby nieco poprawić podejście do tego kominka, bo zastosowałem tam dwa kolanka, 90 i 67 stopni, że tak powiem 67* w prawo, a 90 w lewo.
Może za dużo tych załamań? Oragnoleptycznie nie sprawdziłem, czy kominek zamarzł, bo jest za daleko od wyłazu, a od dołu nie miałem akurat drabiny, żeby włożyc tam rękę. Świeciłem lampką i niby z zewnątrz było widać światło światło, ale przez lód też światło przebije. Puściłem gorące powietrze, żeby go odmrozić, ale nie zauważyłem, że jakieś duże ilości wody spływały – zwykłe skropliny.