usuwanie awarii kanalizacji

przepychanie rur Warszawa

raczej nie da rady go ocieplić tak, żeby nie zamarzało w takich ekstremalnych sytuacjach, a te kominki w wersji „ocieplanek” to sa tylko z nazwy – mają ocieplony ten odcinek, który na fotce wygląda na zwężony, pod i nad nie ma grama ocieplenia, nawet jak szczelnie docieplisz aż do samych „talerzyków” to one same będą najzimniejsza częścią, dyszą tego układu i na nich będzie się wykraplała wilgoć z kanalizacji, odpiewtrzającej sie w tych warunkach kanalizacji Tak jak pisałem wyżej podłączenie kominka jest za pomoc dwóch kolanek. Rozbiorę wszystko, rozmrożę kominek i postaram się połączyć w prostszy sposób, żeby zakrętów było jak najmniej. Po prostu wywalę największe kolanko.
Czy na nowym dachu montujesz ludziom zwykły szary pcv?? W moich okolicach wszędzie są takie kominki do odpowietrzania kanalizy, a nawet do wentylacji pomieszczeń.
Mam nadzieję, że przy takich mrozach udami się go rozmrozić  Brak wentylacji przy WC to już spory problem …moze wyciagac wode z syfonow
Przepisy mowia zeby wc nie byl dalej niz 1m od pionu wentylacyjnego. Nawietrzniki moga nie wystarczyc
Podlaczenie brodzika mozna byloby zrobic prosciej i lepiej. Do trojnika wc-kondensat wpiac kolejny trojnik 45st. Trojnik 87st ktory zastosowales nie jest najlepszym rozwiazaniem. Woda z brodzika bedzie sie na nim spiętrzać 1. Przewody spustowe (piony) inst.kanalizacyjnej powinny być wyprowadzone jako przewody wentylacyjne ponad dach, a także powyżej górnej krawędzi okien i drzwi znajdujących się w odległości poziomej mniejszej niż 4 m od wylotów rur.
2. Nie jest wymagane wyprowadzenie ponad dach wszystkich przewodów wentylujących piony kanalizacyjne pod warunkami:
1) zastosowania na pionach kanalizacyjnych niewyprowadzonych ponad dach urządzeń napowietrzających te piony i przeciwdziałających ich przenikaniu wyziewów z kanalizacji do pomieszczeń
2) wyprowadzenia ponad dach przewodów wentylujących:
a) ostatni pion, licząc od podłaczenia kanalizacyjnego na każdym przewodzie odpływowym
b) co najmniej co piąty pion z pozostałych pionów kanalizacyjnych w budynku