Udrażnianie Bielany

Udrażnianie rur Bielany

Pogotowie kanalizacyjne Bielany,  oferuje sprawne i niezwłoczne przywrócenie sprawności instalacji kanalizacyjnej. W ramach pogotowia kanalizacyjnego wykonujemy: udrażnianie pionów i poziomów kanalizacji, udrażnianie wszelkich odpływów, przetykanie i przepychanie instalacji zewnętrznych, przetykanie i udrażnianie niedrożnych odpływów od: umywalek, zlewów, wanien, pisuarów, brodzików, odtykamy rury odprowadzające zanieczyszczenia do szamba, usuwamy zalegające w kanalizacji osady, przetykamy odpływy od zmywarek i pralek.

Wuko Bielany -Oferujemy ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną. WUKO to najpopularniejszy sposób na czyszczenie kanalizacji, stosowany powszechnie przy obsłudze instalacji zewnętrznych. Metoda hydrodynamiczna pozwala na skuteczne czyszczenie rur, usuwanie ze ścianek rury osadów oraz przesuwanie ich do studzienki w celu wybrania. Przy zastosowaniu tej metody możemy dokładnie przygotować instalację do inspekcji lub naprawy. Ważnym jest dobranie odpowiednich parametrów pracy (wydajność wodna przy odpowiednim ciśnieniu roboczym) pompy ciśnieniowej urządzenia oraz rodzaju głowicy roboczej, do średnic czyszczonych rur i rodzaju zanieczyszczeń. Zamontowanie odpowiedniej końcówki roboczej oraz dobranie odpowiedniej maszyny pozwolą na usuwanie nawet bardzo twardych osadów np. korzeni, skamieniałego piachu, blokad ze szmat itp. oferuje  Jest to technika wysoce skuteczna dzięki połączeniu strumienia wody z generowanym ciśnieniem. Przy wykorzystaniu specjalnych, wysokociśnieniowych pojazdów, jak również dostosowanych do instalacji dysz, jesteśmy w stanie usunąć wszystkie, nawet te najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia, znajdujące się w kanalizacji.

Udrażnianie mechaniczne rur Nasi hydraulicy dokonują bardzo skutecznego udrażniania i czyszczenia kanalizacji. Stosując mechaniczną metodę, bardzo szybko usuwają zatory i blokady w rurach mieszkańców Bielan. Gdy hydraulik wprowadza do wnętrza rury specjalistyczną spiralę, mechanizm sprawia, że obraca się ona we wnętrzu rury z bardzo dużą prędkością. Dzięki takiemu działaniu kanalizacja staje się czysta i udrożniona, co podnosi komfort wszystkich mieszkańców. Opisywana metoda udrażniania kanalizacji ma naprawdę spore atuty. Obracająca się spirala skutecznie usuwa różnorodne zanieczyszczenia. Dzięki zastosowaniu tej metody hydraulik ma możliwość usunięcia stałych przedmiotów z wnętrza rury. Nawet w przypadku bardzo długich odcinków rur kanalizacyjnych opisywane działanie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Niekiedy dochodzi do sytuacji, w której jakiś przedmiot wrośnie się w rurę. Gdy nasi hydraulicy stosują specjalnie przystosowane końcówki do spirali, potrafią usunąć również i takie przeszkody. Udrażnianie kanalizacji metodą mechaniczną jest zatem naprawdę skutecznym działaniem nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Przepychanie kanalizacji Bielany

zadzwoń