woda i opłaty

wrz - 17
2018

woda i opłaty

Ceny rosną i musimy sobie z tym jakoś radzić mimo ograniczonych zasobów (pensji). Wszystko zależy od tego jak wydajemy pieniądze, czyli głównie na co.  Szczerze mowiac mieszkam na slasku nie wazne tam gdzie moge napisac 40km od katowic i za wode placimy 49 zl za metr to jest straszne ze ziemia sklada z 70% z wody i za surowiec ktory jest potrzebny do zycia bo bez wody nie da sie zyc trzeba placic takie kwoty myc sie trzeba dziennie gotowac trzeba rowniez i naczynia myc i jak ktos ma zwierzaka przyklad ja trzeba mu wody dac ja sam z ojcem i z pieskiem placilismy czasem po 500 zl za miesiac liczniki stare dziadostwo za licznik wolaja 100 zl plus zalozenie 50 i oplombowanie zenada tu mieszkac dlaczego nie wyrownaja przyklad metr 15 zl podgrzanie 20 w warszawie mniej placa niz na slasku Nadmierna konsumpcja, zadłużanie się mogą doprowadzić do sytuacji bez wyjścia Bo przemysł tyle wody pobiera oraz instalacja przesyłowa jest stara więc przecieka ( brak kosztownych, gdyż gruntownych remontów się kłania ), dlatego traci mnóstwo wody. Stąd takie horrendalne stawki… Też mieszkam na śląsku około 30 km od Katowic i metr sześcienny wody plus ścieki kosztuje 13 zł. Proszę sprawdzić cenę wody na rachunku, prawie cała moja rodzina mieszka na śląsku i nikt nie ma wody po 49 zł. Też mieszkam na śląsku około 30 km od Katowic i metr sześcienny wody plus ścieki kosztuje 13 zł. Proszę sprawdzić cenę wody na rachunku, prawie cała moja rodzina mieszka na śląsku i nikt nie ma wody po 49 zł. Drożeje tylko tam gdzie w Sejmikach i we Władzy są układy pomiędzy Wodociągami .Taka banda rządzi w naszych miastach!
My teraz przy wyborach odetnijmy ich od władzy i zmienimy wszystkie te oszustwa ,lewe faktury i zmowę cenową! wodociagi polskie wykupilaspolka ,w izraelu wody pitnej brak dlatego kto jak kto ale oni wiedza najlepiej ze woda jest niezbednym surowcem przez co ile by nie kosztowala ludzie i tak kupia Należy uśrednić te opłaty – jak jeden płaci 1,30 a drugi 57,34 za metr wody to nie ma w tym żadnej logiki. Cena powinna być dla obywateli uśredniona – to może być między 25-30 pln w widełkach ale nie aż takie różnice !
Nie mówcie że nie damy rady bo tylko należy zagłosować na zmianę !
A co gminy taki Burmistrz zrobił dla Waszego rejonu oprócz tego że sponsorowały Jego lewe firmy budowlane które i Wam i Jemu za Wasze podatki budowali domy,czy zasilali konta bankowe. Cena wody zależy od warunków w jakich trzeba ją dostarczać. Gmina Ślemień to w większości teren górzysty, tak że trzeba budować odpowiednią infrastrukturę ,a to niestety kosztuje. Do tego dochodzi mała liczba ludzi w gminie i oto mamy kwotę z kosmosu:)

zadzwoń