Wypompowywanie wody

 

Wypompowywanie wody i ścieków zadzwoń 505 697 600

Zalanie wodą z studzienki, awaria wodociągowa, pęknięcie rury w piwnicy, uszkodzenia w dachu, duze ulewy, mogą być przyczyną zalania domu, garażu, magazynów lub terenu. Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę, że szybkie postępowanie i wypompowanie wody odgrywa tutaj kluczową rolę, bowiem ma na celu skuteczne ratowanie pomieszczeń, mienia, czy wykopu przed dalszym zniszczeniem. W tym przypadku liczy się szybka reakcja, by możliwie jak najszybciej doprowadzić budynek, czy teren do stanu sprzed zdarzenia.

Do większości zalań dochodzi w wyniku awarii hydraulicznych, nie działających instalacji odprowadzenia wody, lub  podtopień w wyniku burzy im związanych z tym dużych opadów. Kiedy dojdzie do zalania pomieszczeń, najważniejsze jest, by jak najszybciej pozbyć się zalegającej wody na podłodze. To właśnie ona stanowi bezpośrednie zagrożenie niemal dla wszystkich elementów konstrukcji oraz dla mienia, które znajdują się w całym domu, a szczególnie w piwnicy. Konieczne jest także usunięcie niektórych elementów z podłogi, ponieważ to właśnie pod nią znajduje się najwięcej wody. Następnie, niezwłocznie należy przystąpić do usuwania wody i osuszania. Nie można w takiej sytuacji pozwolić sobie na zwłokę. Aby pomóc Państwu w usunięciu szkody które niesie za sobą zalanie, oferuje Państwu usługi związane z wypompowaniem wody i ścieków z pomieszczeń i garaży, magazynów, oczek wodnych, basenów, terenów budowy.

Dzięki posiadanemu zapleczu technicznemu oferujemy:

  • wypompowywanie wody z piwnic,
  • wypompowywanie wody z basenu
  • wypompowywanie wody z szybów windowych
  • wypompowywanie wody z mieszkań i pomieszczeń,
  • wypompowywanie wody z biur i magazynów,
  • wypompowywanie wody z garaży,
  • wypompowywanie oczek wodnych i stawów,
  • wypompowywanie wody z wykopów,
  • wypompowywanie wody ze studzinek
  • wypompowywanie wody z placu budowy.
  • usuwanie wody po awariach wodociągowych

Do usuwaniu wody wykorzystujemy zarówno pompy spalinowe o wydajności do 60.000 litów wody/h. jak i pompy elektryczne o wydajności blisko 90.000 litów wody na godzinę, w przypadku braku zasilania na obiekcie posiadamy przenośne generatory prądu dające nam możliwość wypompowywania wody nawet przy braku prądu. W przypadku zalań domów biur, czy hal największym problemem przy usuwaniu wody z obiektu nie jest jej ilość, ale głębokość, gdy poziom wody w pomieszczeniu nie jest wysoki np 5-10 cm usuwanie wody zwykłymi pompami jest kłopotliwy, do usuwania wody w przypadku takich zalań dysponujemy pompami umożliwiającymi wypompowanie wody o wysokości słupa wody 2 mm. Ma to szczególnie znacznie, w przypadku zalań pomieszczeń piwnicznych czy magazynowych znajdujących się poniżej gruntu i nie posiadających kratek odpływowych, pozwala to uniknąć pracochłonnego ręcznego usuwania wody z liczącej kilkadziesiąt czy kilkaset m2 powierzchni . Dokładne odpompowanie w pomieszczeniu wody bądź ścieków do poziomu ok. 2 mm, pozwala na szybkie przygotowanie się do dokładnego wyczyszczenia pomieszczenia, a to ułatwia usunięcie skutków zalania. W przypadku usuwania wody z większych powierzchni, czy zbiorników wodnych, basenów korzystamy z wydajnych motopomp i profesjonalnych pomp elektrycznych o bardzo dużej wydajności, a do dokładnego osuszenia pomieszczeń pomp posiadających ssanie od spodu, oraz odkurzaczy do pracy na mokro.

Działamy i oferujemy swoje usługi wypompowywania wody  na terenie Warszawy, Piaseczna, Konstancina, Raszyna, Pruszkowa, Łomianek, Legionowa, Otwocka i pozostałych miast aglomeracji Warszawskiej
Potrzebujesz wypompować wodę zadzwoń –505 697 600

tagi: Wypompowywanie wody Warszawa, wypompowywanie wody z garaży, wypompowywanie wody z piwnic, usuwanie wody z pomieszczeń, 

zadzwoń